دستورالعمل مراقبت بعد از عمل در جراحی های فیشر،فیستول و هموروئید

 

1. هر شب قبل خواب حمام نموده و با لیف و شامپو بچه و آب گرم موضع عمل را کاملا شستشو داده و پس از آبکشی و خشک کردن،نصف قاشق عسل را روی یک گاز استریل گاذشته و در موضع عمل قرار دهید.

2. بعد از هر بار ادرار کردن و اجابت مزاج،وضع عمل را با آب گرم پرفشار شستشو داده و سپس گاز استریل جدید را داخل زخم قرار دهید.

3.بعد از عمل با مصرف مایعات و فیبر کافی از بروز یبوست ممانعت نمایید. (جهت مشاهده دستور العمل رژیم ضد یبوست به صفحه یبوست در سایت دکتر فخرات انارکی مراجعه نمایید.)

4. از نشستن در لگن آب و مصرف بتادین و ودارو های موضعی جدا خودداری کنید.

5. داروهای تجویز شده را مرتب استفاده و یک هفته بعد از عمل جهت معاینه به مطب مراجعه کنید.

دسته بندی: اخبار | تاریخ: 11 بهمن 1396یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری

یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری به دبیری دکتر فخرالسادات انارکی در تاریخ دهم لغایت دوازدهم آبان ماه سال جاری در بیمارستان میلاد برگزار شد. محوریت کنگره عوارض جراحی های کولوروکتال و شعار اصلی گسترش همیاری و همکاری انجمن کولوپروکتولوژی با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور بود.
در این کنگره علاوه بر جمع کثیری از اساتید جراحی کشور ٬ سه تن از اساتید برجسته کولورکتال دنیا نیز حضور داشتند. در روز پایانی کنگره به سه تن از دانشجویان در سه مقطع عمومی٬تخصص٬ و فلوشیپ جایزه بهترین پایان نامه اعطا شد.

 

یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری

 

یازدهمین کنگره کولوپروکتولوژی و بی اختیاری

دسته بندی: اخبار | تاریخ: 17 آبان 1396پذیرش بیماران در مطب دکتر انارکی

 

با سلام بدینوسیله به اطلاع کلیه بیماران محترم می رساند ، از اول آبان ماه ویزیت بیماران کما فی السابق روزهای یکشنبه و سه شنبه در مطب انجام خواهد شد.

لطفا جهت هماهنگی وقت ویزیت با شماره 09352199880 تماس حاصل فرمایید.

 

کلینیک ویژه کولوروکتال عصر ، بیمارستان طالقانی تعطیل شد.

 

پذیرش بیماران در مطب دکتر انارکی پذیرش بیماران در مطب دکتر انارکی پذیرش بیماران در مطب دکتر انارکی

 

دسته بندی: اخبار | تاریخ: 13 آبان 1396Design by BORNA
Copyright © 2017